ako nám poslať príspevok

Tieto pravidlá platia pre všetkých!
Pozorne si ich prečítajte, pretože ak ich nedodržíte, tak Váš príspevok nebude uverejnený.

Príspevky nám posielajte emailom na našu adresu 
parkujemakodebil /zavináč/ gmail.com

ALEBO VYUŽITE FORMULÁR NA ODOSLANIE PRÍSPEVKU!
(dočasne nedostupné)

1. Formát emailu:
Aby sme Váš príspevok mohli uverejniť, potrebujeme k tomu správne údaje. Preto telo Vášho emailu MUSÍ vyzerať nasledovne:

Miesto činu: Mesto, ulica, prípadne bližší popis
Dátum: Dátum, čas
EČV: XX000XX (bez medzier a veľkými písmenami)
Indikácie: napr. Čiarosleposť (druhy najčastejších indikácií nájdete nižšie)
Značka auta: napr. Audi
Poznámka: Popis, prečo si myslíte, že by Váš obrázok mal byť uverejnený. Nebojte sa detailnejšie popísať, prečo konkrétny parker zaujal Vašu pozornosť.
Váš podpis: Meno/Nick

Nezabudnite používať diakritiku, teda mäkčene a dĺžne!

Druhy najčastejších indikácií:
čiarosleposť, blokovanie chodníka, parkovanie na trávniku, blokovanie cesty, blokovanie invalidov, blokovanie iného auta, blokovanie priechodu pre chodcov, parkovanie na zákaze...


2. Fotky ako príloha
Neposielajte nám žiadne linky, kde sa dajú fotky stiahnuť, nevkladajte ich do MS Wordu alebo iných textových programov a určite ich nezipujte alebo inak nekomprimujte. Fotku pripojte ako jednoduchú prílohu a je to.

Čo má fotografia obsahovať
Fotografia musí zobrazovať aj širšie okolie auta, aby bola situácia jednoznačná. Vy viete, ako to tam vyzerá, ostatní nie. Takže žiadne fotografie iba auta, alebo jeho časti, či nárazníka. Pekne spravte pár krokov dozadu, nech aj ostatní vidia to, čo Vy. Berte to tak, že fotografia musí ľuďom, ktorí absolútne netušia o čom hovoríte, ukázať všetko a to hneď na prvýkrát.


3. Jeden príspevok = jeden mail
Niektorí z Vás zásobujú našu stránku tak intenzívne, že sa to dá považovať za heroický výkon. Niekedy sa však stáva, že nám v jednom emaile príde aj päť príspevkov. Takýto email sa nám potom ľahko stratí a existuje veľké riziko, že sa niektoré z fotiek na web nedostanú. Preto sa nebojte, väčší počet emailov naša gmailová schránka hravo zvládne.


Kedy bude Váš príspevok uverejnený?
O presnom dátume uverejnenia Vás budeme informovať emailom.

Zároveň si vyhradzujeme právo upraviť, alebo kompletne pozmeniť Vaše texty. Samozrejme, že nie tie, ktoré hovoria o tom, kde a kedy sa incident udial.

Ak Váš príspevok nebude spĺňať vyššie uvedené kritériá, tak Vás (väčšinou) o tom budeme informovať emailom. Alebo aj nie. Tak, či onak, príspevok uverejnený nebude.

Ďakujeme za pochopenie a želáme úspešný lov.

___________________________________________________________________
NAHLÁS CHYBU V PRÍSPEVKU